Nasze produkty

Jeśli urządzasz właśnie swoje wymarzone mieszkanie, albo planujesz remont - trafiłeś do dobrego sklepu! Wiemy jak każdy z nas ceni sobie indywidualizm rozwiązań by dzięki niemu stworzyć swoje wymarzone wnętrze. W sklepie mojwidok.pl znajdziesz fototapety, obrazy i laminaty w tysiącach wzorów dzięki czemu każdy, bez względu na wiek, znajdzie idealny dla siebie produkt. W ofercie sklepu mojwidok.pl znajdziesz opisane poniżej produkty w rozmiarach standardowych, jednakże dla bardziej wymagających Klientów polecamy wydruki na zamówienie pod konkretny wymiar - wówczas bardzo łatwo dopasujesz fototapetę czy obraz do wielkości ścian w Twoim domu czy biurze.

FOTOTAPETA

Rodzaj tapety z wydrukowanym dowolnym rysunkiem lub obrazem, dopasowanym do indywidualnych potrzeb i miejsca, w którym będzie umieszczony. Podobnie, jak tapety standardowe, również fototapety drukowane są na różnych podłożach, a ich powierzchnia może mieć różną fakturę. Proponowane przez nas fototapety drukowane są na dwuwarstwowych materiałach z podkładem flizelinowym. Flizelina zapewnia łatwą aplikację na ścianę. Wydruk podzielony jest na części (bryty) o szerokości do 150cm. Podkład flizelinowy ułatwia montaż, powodując, że tapeta nie łamie się i nie przedziera. Montaż na tapety na flizelinie jest łatwiejszy również dlatego, że smarujemy klejem ścianę i nie potrzeba smarować brytów, taka praca jest czystsza i wygodniejsza.

 

W ofercie mamy kilka różnych materiałów oraz faktur tapet na podkładzie flizelinowym, pozwalających dopasować fototapetę do własnych upodobań oraz charakteru wnętrza:

 

Fototapeta Płótno Vincenta

Tapeta na flizelinie, matowa powierzchnia o fakturze grubego lnianego płótna, intensywne, nasycone kolory.

Fototapeta Brzoskwiniowy Sad

Tapeta na flizelinie, matowa, lekko szorstka powierzchnia, intensywne barwy są nieco stonowane, co stwarza wrażenie miękkości.

Fototapeta Babie Lato

Tapeta na flizelinie, matowa, w strukturze materiału drobne, lekko połyskujące niteczki, intensywne barwy są lekko stonowane, wrażenie miękkości.

Fototapeta Wiosenny Deszcz

Tapeta na flizelinie, faktura przypominająca tynk typu baranek o drobnych ziarnach, intensywne, nasycone kolory.

Fototapeta Jedwabny Szlak

Tapeta na flizelinie, gładka, satynowa powierzchnia, bardzo intensywne, nasycone kolory, dobrze prezentują się na niej wydruki czarno-białe.

Fototapeta Poranny Szron

Tapeta na flizelinie, faktura nieregularnych nitek, pajęczyn, intensywne, nasycone kolory.

Fototapeta Kukurydziane Pole

Tapeta na flizelinie, faktura z grubym splotem, przypominającym jutowy worek, intensywne, nasycone kolory z lekkim połyskiem.

Fototapeta Piaszczysty Brzeg

Tapeta na flizelinie, faktura i połysk drobnego piasku, intensywne, nasycone kolory.

Fototapeta Dojrzała Limonka

Tapeta na flizelinie, tapeta PCW, matowa, miękka w dotyku, z bardzo delikatną fakturą skórki cytrusów, intensywne, nasycone kolory.

Fototapeta Lodowa Tafla

Papier lateksowy, tańsze rozwiązanie o gramaturze 212g/m2; gładka, śliska, półmatowa powierzchnia, bardzo intensywne, nasycone kolory, dobrze prezentują się wydruki czarno-białe.

 

OBRAZ, PLAKAT

Obrazy są jedną z najpopularniejszych form dekoracji wnętrz. Proponowane przez nas wydruki na płótnie malarskim charakteryzują się najwyższą jakością i estetyką. Możliwość wyboru wariantu z napięciem wydruku na drewnianej ramie (blejtram) daje do ręki produkt gotowy do zawieszenia na ścianie. Krawędzie boczne (grubość ok. 2 cm) są zadrukowane grafiką obrazu, stąd nie ma konieczności oprawiania obrazu w ramy.

Jako uzupełnienie oferty obrazów proponujemy wydruki na papierze.

 

NAKLEJKA

Naklejki wykorzystywane są do oklejania gładkich, płaskich powierzchni, takich jak np. drzwi, meble, lodówki, witryny, szkło, gładkie płyty.
Oferujemy do wyboru naklejki:
- na folii samoprzylepnej,
- na folii samoprzylepnej odblaskowej,
- na papierze samoprzylepnym,
- magnetyczne do umieszczania na lodówkach, samochodach i innych metalowych powierzchniach.
Na specjalne zamówienie możemy również drukować z białym podkładem na bezbarwnych i kolorowych foliach, nacinać dowolne kształty, wycinać po obrysie. Napisz lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

LAMINAT

Cienka warstwa lakieru, którym zabezpiecza się powierzchnię wydruku przed otarciami, zarysowaniami i wilgocią. Szczególnie polecany przy wydrukach przeznaczonych do łazienek, kuchni i w miejscach użyteczności publicznej. Przy składaniu zamówienia można wybrać powierzchnię z laminatem błyszczącym lub z laminatem matowym.